سقف متحرک رستوران رفتاری-بام لند

0

سقف متحرک رستوران رفتاری-بام لند

پهنه های ساحلی دریاچه چیتگر یکی از شاخص ترین و بزرگترین مجموعه بوستان های تفریحی در کشور را به خود اختصاص می دهد که بنا بر محاسبات انجام گرفته، خود به تنهایی روزانه شاهد حضور نزدیک به ۶۰ هزار نفر گردشگر می باشد. لذا خدمات رسانی به این حجم عظیم گردشگر از اهمیت بالایی برخوردار است که گروه توسعه مهندسی بام طراحی و ساخت مجموعه ی سرزمین بام (بام لند) را با تکیه بر معماری ایرانی- اسلامی با رویکردی نوین بر عهده دارد. سرزمین بام (بام لند) واقع در شرق دریاچه شامل مجموعه ای از ۱۲ رستوران، در ۳ تیپ با مساحت متوسط ۵۵۰ متر در دو طبقه است، که به وسیله رواق ها و واحد های گردشگری به یکدیگر پیوند می خورند. فضای بام این رواق ها خود تشکیل دهنده تراس هایی برای طبقات بالای رستوران ها خواهد بود که دارای چشم اندازی فوق العاده به دریاچه می باشد. همچنین فضای زیر همکف این مجموعه به صورت فضایی تفریحی با سه موضوع “شهر فرهنگ”، “شهر سلامتی” و “شهر موسیقی”، طراحی شده تا بتواند پاسخگوی خیل استفاده کنندگان باشد.

سقف جمع شو رفتاری

سقف متحرک رفتاری

رستوران رفتاری در ۲ طبقه رستوران و کافی شاپ در این مجموعه فعالیت خود را اغاز نمود و شرکت پادنا در همان ابتدا طراحی و اجرای سقف متحرک پارچه ای (در بخش کافه) و سقف متحرک آلومینیومی در بخش رستوران را در کنار مجموعه بام شروع نمود.

در این پروژه سقف متحرک با متراژ تقریبی ۲۰۰ متر مربع از جنس پارچه سیون بلژیک و سقف جمع شونده به متراژ تقریبی ۳۰۰ متر از جنس آلومنیوم اکسترود شده ترکیبی زیبا و کار آمد را، هم برای مجموعه ما و هم برای مجموعه رفتاری به ارمغان آورده است.

سقف جمع شو

سقف متحرک آلومینیومی

دور تا دور این فضا با شیشه های متحرک برقی پوشیده شده تا در مواقع لزوم جهت هوا بند کردن فضا از آنها استفاده نمایند.

سقف جمع شو

سقف پارچه ای متحرک

برچسب ها
- - - -
به اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

سقف متحرک آلومینیومی

سقف بازشو آلومینیومی پرگولا سازه متحرک پرگولا با یک ریموت به صورت اتومات جمع شده و در ساعت هایی که نیاز به سایبان می باشد باز می شوند. استفاده از سایبان...

کاربرد سقف متحرک

بیشترین کاربرد سقف متحرک پارچه ای برای چه مکانهایی می باشد؟ سقف متحرک برقی بسیار ایده آل ، مناسب و منطقی برای پوشش فضاهای هواباز رستورانها ، کافی شاپ ها ، استخرها...

دیدگاهها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of