درباره ما

شرکتPadna Tent با هدف ارائه ی خدمات مهندسی مربوط به Tensile Structure و Exterior Design فعالیت تخصصی خود را در بخش سقف های متحرک پارچه ای از سال 1394 آغاز نموده است.

حرف اول

شرکت Padna  با هدف ارائه ی خدمات مهندسی مربوط به Interior و Exterior فعالیت تخصصی خود را در بخش سازه های پارچه ای از سال۱۳۹۴ آغاز کرده است.

کوشش مجموعه ی Padna  فراهم نمودن فضای معماری خلاقانه، همساز با طبیعت و خوشایند برای زندگی در دنیای مدرن و با حرکتی رو به جلو، می باشد. چرا که جهت پاسخگویی به تحولات مداوم چهره زندگی و طبیعت، باید از تغییر و تکامل استفاده کرد

امروزه سازه های پارچه ای ، به دلیل قابلیتشان در دستیابی به فضای انعطاف پذیر و پویا درسطح بین المللی مورد توجه هستند. تطبیق پذیری با شرایط محیطی، متناسب بودن با فرهنگ های گوناگون، کاهش مصرف انرژی و نیز پاسخگویی مناسب به عملکرد یک بنا در جهت آسایش حرارتی و محیطی به عنوان یک متریال مدرن و سازگار با طبیعت، اهداف اولیه ای هستندکه استفاده از آن ها را افزایش داده است.

در گذر این سالها همواره تلاش کردیم تا با قدمهای محکم مبتکرانه که جوهره ی وجودی طراحی و مهندسی است، در این مسیر گام برداریم.

(هدف ما گسترش هوشمند سازی و استفاده از تکنولوژی در همه محصولات exterior می باشد. )(هدف ما گسترش هوشمند سازی و استفاده از تکنولوژی در همه محصولات exterior می باشد. )

خدمات ما

تولید و تعریف عملکرد خلاقانه، حرکت به سمت دانش جهانی، بهره وری حداکثری از تکنولوژی و گسترش آن در همه ی سطوح ساختمانی، اجرای دقیق آن توسط متخصصان مجرب و…. از جمله ماموریت های ما در این شرکت می باشد.

فعالیت ما در شرکت Padna Tent به دو روش صورت میگیرد

 در بخش تولیدات داخلی، تولید خلاقانه ی سقف متحرک و سقف های غشایی و سایر محصولات Exterior مانند چتر و مبلمان باغی و آتشدان های خاص و…  با دیتیل های روز دنیا و با بهترین کیفیت به منظور گسترش تولید داخلی و پیشرفت علم روزدنیا در کشور انجام میشود.

همچنین بخش واردات با همکاری شرکت های به نامی همچون بام در واردات محصولاتی مانند سقف جمع شونده،شیشه های هوشمند و سایر محصولات Exterior فعالیت میکند. سرعت ما در انجام امور بازرگانی و گمرکی یکی از مهمترین نقاط قوت مجموعه پادنا میباشد.

تعداد پروژه های بزرگ و موفق اجرا شده خود گواهی بر این ادعا است.

چشم انداز

دانش اجرای سازه های پارچه ای، مستلزم داشتن نیروهای متخصص در طیف های متنوعی از رشته های مهندسی می باشدکه با یاری خدا متخصصان ما درPadna Tent  با تخصصهای تاسیسات برق، مکانیک، معماری، تحلیل و محاسبات و طراحی صنعتی موجب توسعه ی روز افزون و جهش در این مسیر شده اند.

هم اکنون فعالیت های در حال انجام شرکتPadna Tent   درزمینه ی طراحی و اجرای سایبان های متحرک، سقف های متحرک پارچه ای و آلومینیومی، سقف ثابت غشایی، شیشه های برقی، چتر باغی می باشد که این فرایند به کمک طراحی منظر و مبلمان باغی و… توسط طراحان معماری در شرکت مهندسی پادنا آمود تکمیل می گردد.

هدف ما هدیه کردن آرامشی وصف ناپذیر به فضاهای باز محدوده ی زندگی پر دغدغه ی مدرن امروز با استفاده ازتکنولوژی و  هوشمند سازی میباشد. پس به ما اعتماد کنین و سقف هاتونو به ما بسپرید.

تیم تخصصی پادنا آمود

محمد عدیلی

سمت:مدیر عامل

مدرک:کارشناسی ارشد

.

.

.

.

.

.

.

زهره جعفری

سمت:مدیر داخلی مجموعه

مدرک: کارشناسی ارشد معماری

.

.

.

.

.

.

.

.

حمیدرضا شیرازی

سمت:مدیر اجرایی و طراح سازه های غشایی

مدرک:کارشناس برق

.

.

.

.

.

.

مرتضی عدیلی

سمت:سرپرست اجرا و خدمات اداری

مدرک: کارشناسی معماری

.

.

.

.

.

.

فاطمه رحیمی

سمت:مدیر بازرگانی

مدرک:کارشناس معماری

.

.

.

.

.

.

مینو عدیلی

سمت:انیماتور و گرافیست

مدرک: کارشناسی اتنیمیشن

.

.

.

.

.

.

مریم باقریان

سمت:مدیر آتلیه معماری

مدرک:کارشناس معماری

.

.

.

.

.

.

ناره آوانسیان

سمت:طراح معماری

مدرک: کارشناسی ارشد معماری

.

.

.

.

.

.

محمد امین جباری

سمت:طراح سازه های غشایی و متحرک

مدرک:کارشناس معماری و عمران

.

.

.

.

.

.

محمد سهرابی

سمت: خدمات پشتیبانی و تحقیق-توسعه

مدرک: کارشناسی مدریت صنعتی

.

.

.

.

.

.