سقف متحرک کاخ رستوران لیدوما

کاخ رستوران لیدوما فضایی متفاوت در قلب تهران

کارفرما

آقای شهیدی

محل پروژه

تهران - میدان شهرک غرب

تاریخ تکمیل

1396

جزییات پروژه

فضای کاخ رستوران لیدوما به ۳ بخش فضای سنتی، فضای کلاسیک و فضای باز تقسیم می شود،بخش فضای باز این رستوران که در ۲ طبقه ساخته شده با سقف متحرک که از محصولات شرکت پادنا آمود می باشد مسقف شده است.

در این پروژه با نظر  کارفرما و انتخاب هوشمندانه طراح، رنگ سقف جمع شونده ، آبی و رنگ سازه سقف متحرک ریموت دار ،  سفید در نظر گرفته شده است.

دور تا دور این فضا با شیشه های متحرک دستی پوشیده شده تا در مواقع لزوم جهت هوا بند کردن فضا از آنها استفاده نمایند.

سقف متحرک سقف ریموتی سقف جمع شونده سقف جمع شو

درباره لیدوما

کاخ رستوران لیدوما با متراژ ۱۸۰۰ مترمربع و ارتفاع سقف ۱۲ متر با گنجایش ۸۰۰ نفر و همچنین ۲۵۰ نفر در قسمت VIP ساخته شده است که به دلیل تمام شیشه بودن رستوران شما می توانید بهترین دید را از قسمت های مختلف رستوران به منظره مدرن، زیبا و سرسبز شهرک غرب و سعادت آباد داشته باشید.

سقف متحرک سقف ریموتی سقف جمع شونده سقف جمع شو
سقف جمع شو سقف متحرک سقف ریموتی سقف جمع شونده

فلسفه نام لیدوما

فلسفه نام لیدوما : لیدوما یک محوطه باستانی است که در شهرستان ممسنی در استان فارس قرار دارد. لیدوما همچنین نام یکی از شهرهایی است که در نوشته‌های هخامنشی از آن نام برده شده‌است و در راه شاهی بین تخت جمشید و شوش قرار داشته است. در گل‌نوشته‌های تخت جمشید از ۲۶ شهر میان تخت جمشید تا شوش نام برده شده است. این اثر تاریخی احتمالاً مربوط به ۵۵۰ سال پیش از میلاد است. مساحت این محوطه باستانی در حدود یک‌هزار متر در ۵۰۰ متر مربع است که در بیش‌تر نقاط آن آثار باستانی یافت می‌شود و حتی شواهد به دست آمده درآن نشان از وجود تمدن تا پنج هزار سال پیش را نیز دارد. همچنین در غرب کاخ لیدوما و در ۳۵۰ متری آن تپه‌ای باستانی واقع شده که بر روی آن کتیبه‌ای سنگی وجود دارد.

سقف جمع شونده
سقف جمع شو سقف متحرک سقف ریموتی سقف جمع شونده

گالری عکس پروژه سقف متحرک کاخ رستوران لیدوما