سقف متحرک و معماری امروز

0

سقف متحرک و معماری امروز

تاثیرات محصولات مدرن در معماری امروز :

پس از گذشت دوره های مختلف و سبک های مختلف معماری،جهان امروز ما در یک سکوت بدون سبک به سر می برد.

سبک های مختلف از سبک روکوکو تا سبک فولدینگ و دیکانستراکشن همه در آرامشی عجیب به سر میبرند.

از نظر من دنیا منتظر یک اتفاق نو و یک سبک جدید است.

سقف متحرک آلومینیومی

 

یافتن راهی جدید برای دنیایی جدید :

در این دوره سکوت و سکون که همه در حال دست و پا زدن برای یافتن طرحی یا ایده ای که تفاوت را بیان کنند هستند ، چیزی جز تکنولوژی  این سکوت را رنگین نمیکند ، در میان این همه هیاهو نیاز به آرامش و انس با طبیعت نیز جایگاه خاصی پیدا کرده است.

استفاده از فضای باز یا فضای سبز با تکنولوژی جدید که  محیط های مناسبی را برای انسان ها فراهم کرده از جمله تلاش های ما انسان های عصر مدرن می باشد.

شکستن قوانین و حرکت رو به جلو :

در این میان ما برای همگام شدن با این جریان اقدام به طراحی و ساخت محصولاتی همچون سقف متحرک نمودیم.

سقف متحرک که در میان مردم به سقف جمع شونده و سقف جمع شو نیز مشهور شده است ، با مکانیزمی ساده ولی طراحی مهندسی امکان تبدیل یک فضای باز به یک فضای بسته و زنده کردن فضاهای مرده در معماری مدرن را به وجود آورده است.

البته قوانین دست و پا گیر شهرداری ها که مانع تولید فضایی برای مکان های تجاری رو باز خصوصا رستوران ها شده است ، با استفاده از سقف متحرک تحت تاثیر قرار گرفته و به صاحبان مشاغل امکان ایجاد فضای نیمه شفاف ( گاهی باز گاهی بسته) بدون منع قانونی داده است.

هدف مجموعه ما :

تلاش های ما برای تولید سقف متحرک در طرحی نو و سبک های متفاوت نتیجه بخش بوده و تعداد متعدد مشتریان ما گواه بر تایید این ادعا از طرف مجموعه بزرگ پادنا می باشد ، ما سیستم های متحرک پارچه ای ، شیشه و تمام آلومینیومی طراحی کرده ایم و با شعار سقفت را حرکت بده هدف خود را با قدرت در پیش گرفتیم.

برچسب ها
- -
به اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

سقف متحرک ویلا

شما در این مقاله راجع به سقف متحرک ویلا و تاثیرات مثبت آن خواهید خواند. همیشه و در همه دوران ها طرحی و معماری بخش جدا نشدی زندگی انسان...

سقف متحرک و نحوه تولید آن

پیشینه تولید انواع سقف متحرک و چگونگی پیدایش و نحوه تولید آن در زیر بررسی شده است. با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی و نیاز برای تامین...

دیدگاهها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of